Online terapi ile bugün tanışmanız için 5 neden

Online terapi ile bugün tanışmanız için 5 neden

Hayatımızın normal seyri içerisinde zaman zaman bunalır ve çaresiz hissedebiliriz. Bu noktada psikolojik destek almak için bir psikolog ile görüşme yapmak fayda sağlayabilir. Artık online psikolojik danışmanlık ile nerede olursanız olun her an bir online psikolog ile seans yapabilirsiniz. Bunu dilerseniz telefonla konuşarak dilerseniz de internetten görüntülü olarak yapabilir, sorunlarınızı uzun süreler sırtınızda taşımadan psikoterapistinizin yardımıyla çözmeye başlayabilirsiniz. Online psikoterapi, psikolojik yardımı artık bu kadar kolay ve ulaşılabilir kılıyor.

Online psikolog ile yapacağınız bu görüşmelerde sorunlarınızı farketmeye başlayıp, onları çözmek için gereken yöntemleri öğrenebilirsiniz.

 

1. Online terapi seansı almak için psikoloğunuz ile isminizi dahi paylaşmanıza gerek yoktur.

gizli-psikolog-online-terapi

 

Bir psikolog ile konuşurken kendinizi tamamen açamadığınız anlar olabilir. Seçtiğiniz psikolog için randevu alırken kişisel bilgilerinizi (ad/soyad vs) paylaşmak mecburiyetinde değilsiniz. Özetle online psikoterapi almak için bir rumuz yeterlidir.

 

2. Farkında olmadığınız, derinlere itilmiş problemleri farkedebilir ve psikoloğunuzun desteğiyle çözebilirsiniz.

 

gizli-depresyon-online-psikolog-terapi

İş yerinde yaşadığımız problemler yada ailevi sıkıntıların zaman zaman bizi ne kadar strese soktuğunu farkedemeyebiliyoruz. Online terapi sadece depresyon, kaygı gibi konularla sınırlı değildir. Aile terapisi yada iş özel hayat dengesi gibi konularda da danışabileceğiniz, birçok uzmanlıkta online psikolog size yardım etmek için KonusaKonusa.com’da bir araya geldi.
Tecrübeli ve uzman bir psikolog size, depresyon, stres, evlilik sorunları gibi birçok sorunun üstesinden nasıl gelebileceğiniz konusunda yardımcı olabilir.

3. Online psikoterapi hesaplı ve ulaşılabilirdir.

ucuz uygun psikolog ile online terapi

Online psikoterapi, klasik terapiye kıyasla çok daha hesaplıdır. Maddi olarak kendinizi zorlamadan, sorunlarınızı çözmeye odaklanır, online psikoloğunuzla birlikte ruh sağlığınızı tekrar dengeleyebilirsiniz.

Online Psikolojik Danışmanlıkla İlgili Ücretsiz Bilgi Almak İçin Lütfen Arayınız

0850 885 24 48

4. Olmaz denenler olur, hayat güzellikler ve zorlukları birlikte barındırır.

aksilik-online-terapi-psikolog

Herşey yolunda ve güzel, peki bir saat sonra yada yarın neler olabilir? Hayatın ne getireceğini bilemiyoruz ama her ne olursa olsun bunlarla nasıl başedebileceğimizi öğrenebiliriz. Duygularımız bizden bağımsız ortaya çıksa da onlara nasıl tepki vereceğimizi öğrenebiliriz, iyi bir psikolog ile görüşmek size bu konuda eşsiz yetkinlikler kazandırabilir ve sizi gelecekte yaşayabileceğiniz çöküşlerden koruyabilir.

5. Online terapi kendinize verebileceğiniz en iyi hediyedir.

online-terapi-psikolog-telefonla-telefonda

Güzel giyinmek, şık yerlerde olmak, spor yapmak yada güzel bir vücuda sahip olmak elbette çoğumuzu iyi hissettirir. Online terapi size nasıl gerçekten, bunların hiçbiri olmasa bile iyi olabileceğinizi, farkındalığınızı yükselterek hayatınızı daha dengeli yaşayabileceğiniz konusunda yardımcı olabilir.

İstisnasız hepimiz zaman zaman yardıma ihtiyaç duyarız. Sizi zorlayan konu ne olursa olsun KonusaKonusa.com’da hızlı bir şekilde tercih ettiğiniz  psikologdan randevu alabilir ya da o anda online psikolog ile hızlıca iletişime geçebilirsiniz.

Konusunda uzman psikologlarımızdan randevu alın

TELE Danışma RandevusuWEB Danışma Randevusu

ERMANLAR